Informacja o jednostce
Struktura organizacyjna
Zakres działania
Praca w COP
Zamówienia publiczne
Konkursy

Ogłoszenia o naborze do pracy w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w roku 2019
Centrum Obsługi Przedsiębiorcy z siedziba w Łodzi  uprzejmie informuje osoby zainteresowane podjęciem pracy w Centrum, iż na podstawie ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych w przypadku wystąpienia potrzeby zatrudnienia pracownika na wolnym stanowisku urzędniczym, każdorazowo przeprowadzany jest otwarty  konkurencyjny nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze.

 W oparciu o przepisy ww. ustawy, jak również ze względu na obowiązującą w Centrum procedurę naboru, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy przyjmie oferty kandydatów do pracy wyłącznie w przypadkach ogłoszeń o wolnych stanowiskach urzędniczych oraz naborze kandydatów na te stanowiska, umieszczonych w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, 90-101 Łódź, ul. Moniuszki 7/9.

W przypadkach ogłoszenia naboru na wolne stanowiska urzędnicze, prosimy o składanie bądź przesyłanie do Centrum Obsługi Przedsiębiorcy swoich ofert w formie, zakresie i na warunkach określonych każdorazowo w ogłoszeniu o naborze.


 
 
Niezbędne dokumenty:


Nr
Nabór na
stanowisko
Wynik
naboru
Data
publikacji
Data
ważności
01/2019od podinspektora do specjalisty w Wydziale Wyboru Projektów 04.01.201918.01.2019Zarządzenie Dyrektora Centrum Obsługi Przedsiębiorcy:
  • 9/18 Dyrektora Centrum Obsługi Przedsiębiorcy z dnia 23 maja 2018 r.
    w sprawie przyjęcia "Procedury naboru kandydatów do pracy w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy"

Podmiot udostępniający informację Centrum Obsługi Przedsiębiorcy
Osoba odpowiedzialna za treść Michał Szcześniewski
Osoba publikująca treść Grzegorz Banasiak
Data i godzina wprowadzenia informacji 04.01.2019 10:05
Data i godzina ostatniej modyfikacji 04.01.2019 10:05
 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu Województwa Łódzkiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013